Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

opolskie

English 
baner

kontakt

Referat Pomocy Technicznej i Jednostki Regionalnej KSOW
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
ul. Hallera 9, 45-867 Opole
tel. +48 77 44 83 250
fax. +48 77 44 83 215
ksow@opolskie.pl

Tomasz Karaczyn- Dyrektor Departamentu
tel. +48 77 44 83 250
fax. +48 77 44 83 215
t.karaczyn@opolskie.pl

Joanna Harus - Z-ca Dyrektora Departamentu
tel. +48 77 44 83 213
fax. +48 77 44 83 215
j.harus@opolskie.pl

Piotr Kobiela - Kierownik Referatu
tel. +48 77 44 83 231
fax. +48 77 44 83 215
p.kobiela@opolskie.pl

Adela Kozina
tel. +48 77 44 83 260
fax. +48 77 44 83 215
a.kozina@opolskie.pl

Beata Frydel
tel. +48 77 44 83 261
fax. +48 77 44 83 215
b.frydel@opolskie.pl

Kornelia Wurst
tel. +48 77 44 83 262
fax. +48 77 44 83 215
k.wurst@opolskie.pl

Plan Komunikacyjny:

Wiesława Deręg
tel. +48 77 44 83 216
fax. +48 77 44 83 215
w.dereg@opolskie.pl

Natalia Ochędzan
tel. +48 77 44 83 205
fax. +48 77 44 83 215
n.ochedzan@opolskie.pl

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009