Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Uwaga! Aktualizacja formularzy dotyczących konkursu nr 4/2020

19.12.2019

Szanowni Państwo,

W dniu 18.12.2019r. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmodyfikowało załączniki do ogłoszenia o konkursie nr 4/2020 dla partnerów KSOW.

Wprowadzone zmiany precyzują, że w każdym roku operacji dwuletniej można zrealizować nie więcej niż 2 etapy, oraz, że podział kosztów w załączniku nr 1 do wniosku o wybór operacji na formy realizacji operacji jest uzależniony od zaznaczenia w części III pkt 7 wniosku więcej niż jednej formy.


Zmiany wprowadzono w przypisie 11 wniosku o wybór operacji oraz na s. 4 ppkt 4.1.1 i 4.1.2, na s. 5 ppkt 6.1 i na s. 12 pkt 5 instrukcji do tego wniosku.

Wniosek o wybór

Instrukcja do wniosku o wybór operacji

Zmienione załączniki do ogłoszenia o konkursie nr 4/2020 udostępnione zostały również na stronie https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkurs-dla-partnerow-krajowej-sieci-obszarow-wiejskichEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009