Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

opolskie

English 
baner

Nabór operacji partnerów KSOW na 2017r.

20.01.2017

Szanowni Państwo,

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w przyszłym tygodniu zostanie ogłoszony nabór na realizację projektów w ramach KSOW na stronie internetowej www.ksow.pl.
Termin naboru zostanie podany w ogłoszeniu o naborze. Jednostka regionalna KSOW woj. opolskiego przekaże do Państwa informację o zamieszczeniu ogłoszenia na stronie internetowej w momencie jego pojawienia się.

Jednocześnie informuję, iż Jednostka Regionalna KSOW woj. opolskiego planuje zorganizowanie szkolenia dla partnerów KSOW z zakresu wypełniania wniosków i zasad realizacji operacji. O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani w odrębnej korespondencji.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009