Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

opolskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak - Udział w Targach Regionów i Produktów Turystycznych „TOUR SALON” w Poznaniu 15-17 października 2015

W dniach 15-17 października 2015r. Województwo Opolskie promowało walory turystyczne obszarów wiejskich regionu podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych „TOUR SALON” w Poznaniu. Operacja zrealizowana została we współpracy z dwoma Partnerami KSOW - opolskimi LGD: Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak oraz Stowarzyszenie LGD Kraina Dinozaurów.

W ramach operacji zgłoszony został także do konkursu o Złoty Medal MTP produkt turystyczny pn. „Mała Panew – Wielka Przygoda”. Produkt został przygotowany przez oba stowarzyszenia LGD prezentujące się na targach. Produkt oparty jest na zasobach i specyfice obu obszarów. Łącznikiem jest rzeka Mała Panew przepływająca przez oba obszary. Oprócz zasobów przyrodniczych, obejmuje także historyczne i kulturalne znajdujące się w pobliżu spływu kajakowego, który jest główną atrakcją. Wykorzystano zaplecze gastronomiczne oraz miejsca noclegowe na trasie spływu, co sprawia, ze oferta pobytu na tym terenie jest kompleksowa i atrakcyjna dla turystów, a jednocześnie stwarza możliwości rozwoju mieszkańców w zakresie podejmowania inicjatyw gospodarczych.

Pakiet nagrodzony złotym medalem MTP na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Poznaniu.

 


Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Portale regionalne
mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009