Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

opolskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Izba Rolnicza w Opolu - "Przedsiębiorcza, innowacyjna i aktywna wieś opolska"

W roku 2017 Izba Rolnicza w Opolu realizuje projekt dofinansowany ze środków KSOW.

Nazwa operacji – „Przedsiębiorcza, innowacyjna i aktywna wieś opolska”

Operacja zostanie zrealizowana w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2016-2017.

Projekt skierowany jest do rolników, delegatów izby rolniczej, lokalnych liderów społeczności wiejskich. Szczególnie zależy nam aby w konferencji wzięły udział osoby aktywne zawodowo, otwarte na wdrażanie innowacji, będące liderami w swoich środowiskach.

Operacja będzie realizowana w formie konferencji która będzie poświęcona aktualnym zagadnieniom w rolnictwie, zapewni uczestnikom dostęp do najnowszej wiedzy, w tym wyników badań oraz nowych innowacyjnych rozwiązań. W programie przewidziana jest również wymiana doświadczeń, co ma posłużyć popularyzacji dobrych praktyk. Wpłynie na podwyższenie świadomości na temat prowadzenia gospodarstw w sposób zgodny z potrzebami środowiska oraz łagodzenia i przystosowania się do zmian klimatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. Bilansu wodnego.

 


Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Portale regionalne
mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009