Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

opolskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Lokalna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością- O mojej wsi piórem

O mojej wsi piórem to innowacyjny projekt, którego realizację zaplanowano w szkołach podstawowych Gminy Bierawa w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2016-2017.

Beneficjent, Lokalna sp. z o.o., wraz z partnerami, zobowiązała się do przeprowadzenia warsztatów dziennikarskich wśród młodzieży klas IV - VII oraz do wydania publikacji z nagrodzonymi w konkursie pracami. Konkurs, którego ogłoszenie zaplanowano na sierpień, ma wyłonić najciekawsze opowiadania o treściach związanych z rolnictwem i tradycjami.

Celem operacji jest podniesienie świadomości rangi zagadnień związanych z bezpiecznym i ekologicznym rolnictwem, a także koniecznością kultywowania tradycji właściwych dla danego regionu.

Budżet projektu wynosi: 26 416 zł.

 


Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Portale regionalne
mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009